Buslinien in Stettin

51: Kollataja - Osów
52: Tkacka - Wyspa Pucka
53: Ludowa - Pomorzany-Dobrzynska
54: Basen Górniczy - Kijewo
55: Basen Górniczy - Zydowce
56: Basen Górniczy - Dabie Osiedle
57: Kollataja - Warszewo
58: Stocznia Warskiego - Goclaw
59: Golecino - Elektrownia Pomorzany
60: Stocznia Warskiego - Autostrada Poznanska
61: Dworzec Glówny PKP - Klucz
62: Basen Górniczy - Wielgowo
63: Kollataja - Skolwin
64: Kniewska - Klucz-Autostrada
65: Studzienna - Osiedle Sloneczne
66: Osiedle Sloneczne - Klucz
67: Ludowa - K. Miarki
68: Stocznia Warskiego - Pomorzany-Dobrzynska
69: Basen Górniczy - Zaklady Miesne
70: Zaklady Mleczarskie - Heyki
71: Osiedle Arkonskie - Osiedle Sloneczne
72: Basen Górniczy - Smierdnica
73: Basen Górniczy - Zdunowo Dworzec
74: Basen Górniczy - Osiedle Bukowe
75: Krzekowo - Dworzec Glówny PKP
76: Osiedle Kaliny - Nabrzeze "Ewa"
77: Osiedle Sloneczne - Osiedle Kasztanowe
79: Basen Górniczy - Jezierzyce
101: Jasienica - Plac Rodla
102: Goclaw - Police Szkola
103: Glebokie - Zaklady Chemiczne
104: Podjuchy - Elektrownia Dolna Odra
105: Dobra Szczecinska - Lukasinskiego Ogrody
106: Jasienica - Police Rynek
107: Osiedle Chemik - Plac Rodla
108: Mierzyn - Przeclaw
109: Police Szkola - Police Rynek
110: Gryfino (Piastów) - Elektrownia Dolna Odra
111: Zajezdnia Police - Police Rynek
201 : Zajezdnia Klonowica - Osiedle Sloneczne
202 : Goclaw - Police (ul. Grzybowa)
204 : Osiedle Chemik - Zajezdnia Dabie.

Linia Trasa
51 Osów - Chorzowska - F. Chopina - E. Orzeszkowej - H. Kollataja - Kollataja
52 Tkacka - Grodzka (z powrotem: S. Wyszynskiego) - S. Wyszynskiego - Energetyków - Kanal Parnicki - Marynarska - Wyspa Pucka
Ostatnie kursy z Wyspy Puckiej tylko do przystanku Port Centralny
53 Ludowa - F. Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Ludowa) - P. Stalmacha - Stocznia Szczecinska T. Firlika (z powrotem: Hutnicza) - E. Plater - S. Staszica - J. Slowackiego - B. Zaleskiego - Al. Wojska Polskiego - W. Szafera - A. Zawadzkiego - S. Klonowica - Wernyhory - S. Grota-Roweckiego (z powrotem: Zwirki i Wigury - Czorsztynska) - H. Derdowskiego - Dworska - Wierzbowa - Mieszka I - Milczanska - Powstanców Wielkopolskich - Budziszynska - Inowroclawska (z powrotem: Budziszynska) - Pomorzany-Dobrzynska
Do Ludowej wybrane kursy w godzinach szczytu w dni powszednie. Czesc kursów (zjazdowych do zajezdni) skrócona do przystanków "Klonowica Zajezdnia" (z kier. Stoczni Szcz.) i "Zawadzkiego" (z kier. Pomorzan)
54 Basen Górniczy - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Walecznych - Pszenna - Osiedle Sloneczne (podjazd) - Dabska - Zoologiczna - Niedzwiedzia - Kijewo - Zwierzyniecka - Pomorska - Zaklady Miesne
Wybrane kursy do Zakladów Miesnych. Wieczorem jeden kurs zjazdowy w dni powszednie w relacji Zaklady Miesne - Wiosenna, a ostatni kurs w dni powszednie, swiateczne oraz Wielkanoc, Boze Narodzenie i Nowy Rok w relacji Kijewo - Osiedle Sloneczne
55 Basen Górniczy - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chlopskich - Granitowa - Metalowa - Przodowników Pracy - Rymarska - Autostrada
Ostanie kursy tylko do Zdroje Krzyzówka (z kier. Autostrada)
55 bis Podjuchy-Petla - Krzemienna - Smocza (powrót M. Falskiego - Przewiewna - Krzemienna) - Smocza-Falskiego
56 Basen Górniczy - Most Clowy - Przestrzenna - E. Gierczak - Goleniowska - Dabie Osiedle
57 Warszewo - Perlista (z powrotem: J. Dzierzonia) - Szwedzka - Dunska - Szczecinska - Rostocka - W. Bandurskiego - Wilcza - E. Sczanieckiej - Sw. Cyryla i Metodego - A. Asnyka - Kollataja
58 Goclaw - Lipowa - Nad Odra - Koscielna - Dabrówki - Nehringa - Policka - Szosa Polska - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - E. Plater - Hutnicza (z powrotem: T. Firlika) - Stocznia Szczecinska
Kursuje codziennie do godz. 18:00.
59 Wiszeslawa - Swietojanska - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - Matejki - Malczewskiego - Wyzwolenia (z powrotem: Matejki) - Plac Rodla
60 Stocznia Szczecinska- T. Firlika (z powrotem: Hutnicza) - E. Plater - S. Staszica - J. Slowackiego - B. Zaleskiego - Al. Wojska Polskiego - Unii Lubelskiej - S. Klonowica - Wernyhory - Zolnierska (z powrotem: Zolnierska - S. Klonowica) - Szeroka - S. Sosabowskiego - S. Taczaka - H. Derdowskiego - L. Okulickiego - Wroclawska - Krakowska - Cukrowa
Czesc kursów (zjazdowych do zajezdni) skrócona do przystanków "Klonowica Zajezdnia"
61 Dworzec Glówny - Nabrzeze Wieleckie - S. Wyszynskiego - Plac Zwyciestwa - B. Krzywoustego (z powrotem: W. Lokietka) - Al. Piastów - Mieszka I - (trasa 1: Cukrowa - Radomska - Poludniowa - trasa 2: Poludniowa) - Autostrada Poznanska - Most K. Swierczewskiego - Autostrada Poznanska - Granitowa - Podjuchy-Petla
Wybrane kursy z pominieciem ul. Cukrowej (od 1 kwietnia do 31 pazdziernika).
61 bis S. Wyszynskiego - Plac Zwyciestwa - B. Krzywoustego (z powrotem: W. Lokietka) - Plac Kosciuszki - Al. Piastów - Mieszka I - Poludniowa (z powrotem: Radomska - Cukrowa)
Kursuje w dni powszednie w godz. 8:00-18:00. Wybrane kursy z/do przystanku Wyszynskiego. Nie kursuje w sezonie wakacyjnym (od lipca do konca wrzesnia)
63 Kollataja – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwaly – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Boguminska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa - Dabrówki - Koscielna - Nad Odra - Stolczynska - Artyleryjska - Kamienna - Skolwin
64 Dabie-Osiedle - Goleniowska - Raclawicka - E. Gierczak - A. Krzywon - Gryfinska - Batalionów Chlopskich - Granitowa - Metalowa - Przodowników Pracy - Rymarska - Klucz
Kursy posilkowe w relacji Klucz - Podjuchy Petla a zjazdowe w relacji Klucz - Zdroje Krzyzówka
65 Basen Górniczy - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
66 Osiedle Bukowe - Kolorowych Domów - Handlowa - Lubinowa - A. Struga - Gryfinska - Batalionów Chlopskich - Granitowa - Metalowa - Przodowników Pracy - Mechaniczna (z powrotem: Tokarska) - Zydowce
Kursuje w godzinach szczytu w dni powszednie.
67 Ludowa - F. Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Ludowa) - P. Stalmacha - Stocznia Szczecinska T. Firlika (z powrotem: Hutnicza) - E. Plater - S. Staszica - P. Skargi - Al. Wojska Polskiego - R. Traugutta - J. Poniatowskiego - Santocka - Swierczewska (z powrotwem: Ku Sloncu) - K. Miarki
Do Ludowej kursuje w godzinach szczytu (w dni swiateczne tylko w porannym szczycie).
68 Kormoranów - W. Bandurskiego - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki (z powrotem: Wyzwolenia - J. Malczewskiego) - Plac Rodla
Kursuje w dni powszednie do godz. 18:00.
69 Kollataja - E. Orzeszkowej - Ks. Warcislawa - Przyjaciól Zolnierza - Komuny Paryskiej - Rugianska - Ludowa (z powrotem: F. Druckiego-Lubeckiego) - Ludowa
Do Ludowej wybrane kursy w godzinach szczytu w dni powszednie.
70 Urzad Miejski - Al. Jana Pawla II - J. Pilsudskiego - Plac Rodla - Plac Holdu Pruskiego - Malopolska - T. Starzynskiego - Szczerbcowa - Waly Chrobrego - Komandorska (z powrotem: Admiralska) - Jana z Kolna - Nabrzeze Wieleckie - Dworzec Glówny
Kursuje w dni powszednie w godzinach 7:00-16:00. Niektóre kursy sa skrócone w relacji Urzad Miejski - Plac Rodla.
71 Basen Górniczy - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Lubinowa - Osiedle Sloneczne
73 Basen Górniczy - Most Clowy - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Przylesie - Przytorze - (podjazd: T. Zuka - A. Sokolowskiego) - Baltycka - (podjazd: M. Bryczkowskiego - Fiolkowa - M. Bryczkowskiego) - Tczewska - Goleniowska - E. Gierczak - Przestrzenna - Most Clowy - Basen Górniczy
Linia okrezna: kursy w kierunku Zdrojów (przez Eskadrowa) oznaczone sa jako 73Z, a w kierunku Dabia (przez Przestrzenna). jako 73D.
74 (gm. Dobra): Bezrzecze (Górna - Koralowa) - (Szczecin): - Koralowa - Modra - Szeroka - Zolnierska - S. Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Czorsztynska) - W. Lukasinskiego - Zaklady Piekarnicze - W. Lukasinskiego - Lukasinskiego Ogrody
Do Lukasinskiego Ogrodów kursuje w dni powszednie.
75 Krzekowo - Zolnierska - Szeroka - W. Szafera - A. Zawadzkiego - S. Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Zwirki i Wigury - Czorsztynska) - S. Witkiewicza - Santocka - 26. Kwietnia - Plac Kosciuszki - B. Krzywoustego - Plac Zwyciestwa - S. Wyszynskiego - Nabrzeze Wieleckie - Dworzec Glówny
76 Tkacka - Grodzka (z powrotem: S. Wyszynskiego) - S. Wyszynskiego - Celna - (podjazd: L. Heyki) - Bulwar Gdanski (z powrotem: Wladyslawa IV - Energetyków) - Bytomska - S. Hryniewieckiego - Nabrzeze "Ewa"
Wybrane kursy w dni powszednie przez ul. L. Heyki.
77 Osiedle Kasztanowe - Produkcyjna - Kablowa - Lubczynska - Zalom - Kniewska - Goleniowska - Raclawicka - E. Gierczak - A. Krzywon - Gryfinska - A. Struga - Lubinowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
78 Osiedle Arkonskie - F. Chopina - E. Orzeszkowej - H. Kollataja - Kollataja
Kursuje w dni powszednie.
79 Basen Górniczy - Most Clowy - Przestrzenna - E. Gierczak - A. Krzywon - Gryfinska - A. Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Przyszlosci - Pyrzycka - Topolowa - Jezierzyce
80 Osiedle Arkonskie - F. Chopina - Wszystkich Swietych - Arkonska - Spacerowa - A. Zawadzkiego - S. Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Czorsztynska) - W. Lukasinskiego - Zaklady Piekarnicze
81 Dworzec Glówny - Nabrzeze Wieleckie - S. Wyszynskiego - Plac Zwyciestwa - B. Krzywoustego (z powrotem: W. Lokietka) - Plac Kosciuszki - Al. Piastów - Mieszka I - Cukrowa - (gm. Kolbaskowo): - Warzymice - Przeclaw - Smetowice - Kolbaskowo
Wybrane kursy do Kolbaskowa.
82 Kollataja - A. Asnyka - Sw. Cyryla i Metodego - E. Sczanieckiej - Wilcza - W. Bandurskiego - S. Thugutta - Kormoranów - Krucza (z powrotem: Krucza - Obotrycka - Wilcza) - Krucza-Dom Kombatanta
Kursuje w godzinach 6:30 - 21:00
84 Basen Górniczy - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Walecznych - Maczna - Kolorowych Domów - Dabska - Zoologiczna - Niedzwiedzia - Kijewo
87 Kollataja - E. Orzeszkowej - Z. Krasinskiego - Dunska - trasa 1: Szwedzka - J. Dzierzonia (z powrotem: Perlista) - Warszewo - trasa 2: Szczecinska - Rostocka - Kormoranów
Do Warszewa wybrane kursy w porannym szczycie i jeden w popoludniowym szczycie w dni powszednie, oraz ostatnie kursy w dni powszednie i swiateczne.
101 (Police): Jasienica - Piastów - Dworcowa - Jasienicka - (podjazd: Kuznicka - Zaklady Chemiczne) - T. Kosciuszki - Police Rynek - Wojska Polskiego - Asfaltowa - (Szczecin): Przesocinska - (gm. Police): - Przesocin - Szczecinska - (Szczecin): (trasa 1: Szosa Polska - W. Zagórskiego-Ostoi - ks. Ludgardy - Ogrodnicza, trasa 2: Szosa Polska) - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki (z powrotem: Wyzwolenia - J. Malczewskiego) - Plac Rodla
Podjazd pod Zaklady Chemiczne w dni powszednie do 15:30 i wieczorami, oraz wybrane kursy w dni swiateczne. Czesc kursów z pominieciem trasy Zagórskiego - Ogrodnicza, wybrane kursy w dni powszednie skrócone do przystanku Police Rynek
102 (Police): Police Tanowska Szkola - Licealna - Tanowska - J. Pilsudskiego - Siedlecka - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Asfaltowa - Cisowa - Nadbrzezna - (Szczecin): Stolczynska - Nad Odra - Lipowa - Goclaw
Niektóre kursy w dni powszednie z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
103 (Police): Zaklady Chemiczne - Kuznicka - Jasienicka - T. Kosciuszki - Police-Rynek - H. Kollataja - Mazurska - J. Pilsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - S. Wyszynskiego - J. Pilsudskiego - Siedlecka - Tanowska - (podjazd: Licealna) - Tanowska - (gm. Police): Trzeszczyn - Tanowo (Policka - Szczecinska) - Pilchowo (Szczecinska) - (Szczecin): E. Zegadlowicza - Glebokie
Do Zakladów Chemicznych kursuje w dni powszednie w szczycie, wybrane kursy w miedzyszczycie i wieczorami oraz w dni swiateczne wybranymi kursami. Przez ul. Licealna kursuje w dni powszednie w godzinach 7:00-18:00.
106 (Police): Police Rynek - Grunwaldzka - Siedlecka - J. Pilsudskiego - S. Wyszynskiego - (gm. Police): - Siedlice - Lesno Górne - Sierakowo - Pilchowo (Lesna - Szczecinska) - (Szczecin) - E. Zegadlowicza - Glebokie
107 (Police): Police Osiedle Chemik - S. Wyszynskiego - J. Pilsudskiego - Asfaltowa - (Szczecin): Przesocinska - (gm. Police): - Przesocin (Szczecinska) - (Szczecin): Szosa Polska - Szosa Polska - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki (z powrotem: Wyzwolenia - J. Malczewskiego) - Plac Rodla
109 (Police): Police Rynek - Grunwaldzka - S. Batorego - Szkolna - H. Kollataja - Mazurska - J. Pilsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - S. Wyszynskiego (Police Osiedle Chemik) - J. Pilsudskiego - Tanowska - Licealna - Police Tanowska Szkola
Kursuje w dni powszednie w godzinach 6:30-18:00. Wybrane kursy do Osiedla Chemik. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
110 (Police): Police Rynek - Grunwaldzka - S. Batorego - Szkolna - H. Kollataja - Mazurska - J. Pilsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - (gm. Police): - Siedlice
Tylko 3 kursy w dni powszednie w godzinach szczytu. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
111 (Police): Jasienica - Piastów - (podjazd: Piotra i Pawla - Mostostal) - Dworcowa - Jasienicka - (podjazd: Kuznicka - Zaklady Chemiczne) - T. Kosciuszki - Police-Rynek - Grunwaldzka - S. Batorego - Szkolna - H. Kollataja - Mazurska - J. Pilsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - S. Wyszynskiego - J. Pilsudskiego - Fabryczna - Zajezdnia Police
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu, wybrane kursy do Jasienicy i z podjazdem do Zakladów Chemicznych i Mostostalu.
Trasy linii pospiesznych [edytuj]
Linia Trasa
A Studzienna - Hoza - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki - Plac Rodla (z powrotem: Al. Wyzwolenia - J. Malczewskiego) - Al. Wyzwolenia - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Hangarowa - A. Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
Osiedle Arkonskie - F. Chopina - Z. Krasinskiego (z powrotem: H. Kollataja - E. Orzeszkowej) - Al. Wyzwolenia - Plac Rodla - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Lubinowa - Osiedle Sloneczne
Plac Rodla - Plac Holdu Pruskiego - Plac Zolnierza Polskiego (z powrotem: Al. Wyzwolenia) - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Clowy - Przestrzenna -E. Gierczak - Goleniowska - Kniewska - Zalom - Lubczynska - Kablowa - Produkcyjna - Osiedle Kasztanowe
Niektóre kursy rano w dni powszednie szkolne skrócone do petli Dabie osiedle
D Plac Rodla- Plac Holdu Pruskiego - Plac Zolnierza Polskiego (z powrotem: Al. Wyzwolenia) - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Lubinowa - Osiedle Sloneczne
Kursuje w szczycie w dni powszednie. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
E Plac Sprzymierzonych - Al. Wojska Polskiego - Plac Zwyciestwa - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Hangarowa - A. Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
Kursuje w szczycie w dni powszednie. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
F (Police): Osiedle Chemik - S. Wyszynskiego - J. Pilsudskiego - Asfaltowa - (Szczecin): Przesocinska - (gm. Police): - Przesocin (Szczecinska) - (Szczecin): Szosa Polska - Szosa Polska - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki (z powrotem: Wyzwolenia - J. Malczewskiego) - Plac Rodla
Kursuje w szczycie w dni powszednie. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
G Plac Rodla - Plac Holdu Pruskiego - Plac Zolnierza Polskiego (z powrotem: Al. Wyzwolenia) - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - T. Zuka - A. Sokolowskiego - Baltycka - Wielgowo-Bryczkowskiego
Kursuje w szczycie w dni powszednie. Nie kursuje w dni wolne od nauki w szkolach.
Trasy linii nocnych [edytuj]
Linia Trasa
521 Krzekowo - Szeroka - W. Szafera - A. Zawadzkiego - S. Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Zwirki i Wigury - Czorsztynska) - S. Witkiewicza - Santocka - 26. Kwietnia - B. Krzywoustego - Plac Zwyciestwa - S. Wyszynskiego - Nabrzeze Wieleckie - Dworzec Glówny
522 Warszewo - Perlista (z powrotem: J. Dzierzonia) - Szwedzka - Dunska - Szczecinska - Rostocka - Kormoranów - W. Bandurskiego - Wilcza - E. Sczanieckiej - Sw. Cyryla i Metodego - A. Asnyka - J. Niemcewicza - Z. Krasinskiego - Al. Wyzwolenia - Plac Rodla - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Clowy - Przestrzenna - E. Gierczak - Goleniowska - Dabie-Osiedle - Goleniowska - Kniewska - Zalom - Lubczynska - Kablowa - Produkcyjna - Osiedle Kasztanowe
Wybrane kursy do Warszewa i Osiedla Kasztanowego.
523 Wiszeslawa - Debogórska - Robotnicza - Studzienna - Hoza - Obotrycka - Przyjaciól Zolnierza - Ks. Warcislawa - E. Orzezzkowej - H. Kollataja - J. Niemcewicza - Z. Krasinskiego - Al. Wyzwolenia - Plac Rodla - J. Pilsudskiego - Plac Sprzymierzonych - Al. Piastów - Al. Powstanców Wielkopolskich - Milczanska - Mieszka I - Cukrowa - Cukrowa - (gm. Kolbaskowo): - Warzymice - Przeclaw
Wybrane kursy do Przeclawia.
524 trasa 1: (Police): Zajezdnia Police - Fabryczna - Tanowska - Siedlecka - J. Pilsudskiego - S. Wyszynskiego - Piaskowa - Grzybowa - J. Pilsudskiego - Mazurska - H. Kollataja - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Asfaltowa - (Szczecin): Przesocinska - (gm. Police): - Przesocin (Szczecinska) - (Szczecin): Szosa Polska - Policka - Nehringa - Szosa Polska - Pokoju - Boguminska - Obotrycka - Wilcza - E. Sczanieckiej - Gontyny - J. Matejki - Plac Rodla - J. Pilsudskiego - Plac Sprzymierzonych - Al. Piastów - Al. Powstanców Wielkopolskich - Budziszynska - Inowroclawska (z powrotem: Budziszynska) - Pomorzany-Dobrzynska
trasa 2: (Police): Zajezdnia Police - Tanowska - Grunwaldzka - T. Kosciuszki - Jasienicka - Dworcowa - Piastów - Jasienica
Do Jasienicy tylko jeden kurs w nocy z soboty na niedziele.
525 Krzekowo - S. Klonowica - Unii Lubelskiej - Al. Wojska Polskiego - Spacerowa - Arkonska - Niemierzynska - Z. Krasinskiego - Al. Wyzwolenia - Plac Rodla - J. Matejki - J. Malczewskiego - Parkowa - S. Dubois - Hutnicza (z powrotem: T. Firlika) - P. Stalmacha - Ludowa (z powrotem: F. Druckiego-Lubeckiego) - Debogórska - Wiszeslawa
526 (Police): Zajezdnia Police - Fabryczna - J. Pilsudskiego - S. Wyszynskiego - Piaskowa - Grzybowa - Siedlecka - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Asfaltowa - Cisowa - Nadbrzezna - (Szczecin): - Orlowska - Artyleryjska - Kamienna - Plazowa - Inwalidzka - Stolczynska - Nad Odra - Lipowa - Swiatowida - Wiszeslawa - Debogórska - F. Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Ludowa) - P. Stalmacha - T. Firlika (z powrotem: Hutnicza) - Lady - Jana z Kolna - Nabrzeze Wieleckie - Dworzec Glówny
527 (gm. Dobra): Bezrzecze (Górna - Koralowa) - (Szczecin): - Koralowa - Modra - Szeroka - S. Klonowica - Krzekowo - S. Klonowica - Wernyhory - A. Mickiewicza - Bohaterów Warszawy - Plac Kosciuszki - B. Krzywoustego - Plac Zwyciestwa - S. Wyszynskiego - Nabrzeze Wieleckie - Dworzec Glówny
Wybrane kursy skrócone do Krzekowa.
528 Gumience - Kwiatowa - L. Okulickiego (z powrotem: Ku Sloncu) - Ku Sloncu - W. Sikorskiego - Plac Kosciuszki - B. Krzywoustego - Plac Zwyciestwa - S. Wyszynskiego - Nabrzeze Wieleckie - K. Kolumba - Z. Chmielewskiego - Smolanska - Budziszynska - Inowroclawska (z powrotem: Budziszynska) - Pomorzany-Dobrzynska
529 Glebokie-Jaworowa - E. Zegadlowicza - Al. Wojska Polskiego - A. Zawadzkiego - Krzekowo - S. Klonowica - Wernyhory - W. Lukasinskiego - S. Taczaka - 26. Kwietnia - Santocka - Ku Sloncu - L. Okulickiego - Wroclawska - Krakowska - (podjazd: Cukrowa) - Mieszka I - Milczanska - Al. Powstanców Wielkopolskich - J. H. Dabrowskiego - Piekary - Potulicka - S. Czarnieckiego - Owocowa - Al. 3. Maja - Al. Niepodleglosci - Al. Wyzwolenia - Plac Rodla
Wybrane kursy skrócone do Krzekowa.
530 Plac Rodla - Al. Wyzwolenia - Z. Krasinskiego - J. Niemcewicza - H. Kollataja - E. Orzeszkowej - Z. Krasinskiego - Dunska - Szczecinska - Miejska - Rostocka - Kormoranów
531 Krzekowo - S. Klonowica - A. Zawadzkiego - Al. Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych - J. Pilsudskiego - Plac Rodla - Al. Wyzwolenia - Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
532 Osów - Chorzowska - F. Chopina - Osiedle Arkonskie - F. Chopina - E. Orzeszkowej - H. Kollataja - J. Niemcewicza - Z. Krasinskiego - Al. Wyzwolenia - Al. Niepodleglosci - S. Wyszynskiego - Energetyków - Gdanska - Most Pionierów - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfinska - A. Struga - Lubinowa - Handlowa - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe
533 Dabie-Dworzec - E. Gierczak (z powrotem: E. Gierczak - Raclawicka) - A. Krzywon - Gryfinska - Batalionów Chlopskich - Granitowa - Metalowa - Przodowników Pracy - Rymarska - Klucz
534 Osiedle Bukowe - Kolorowych Domów - (podjazd: Handlowa - Osiedle Sloneczne) - Dabska - Zoologiczna - Niedzwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - (podjazd: Przyszlosci - Smierdnica) - Przylesie - Przytorze - Baltycka - Wielgowo-Bryczkowskiego
Podjazd do Smierdnicy tylko w kierunku Osiedla Bukowego.
Trasy linii bezplatnych [edytuj]
Linie 701, 708, 709 i 712 obslugiwane sa przez PKS Gryfice, a linie 703, 704 i 705 przez SPAK
Linia Trasa
701 Plac Tobrucki - Nowa - Dworcowa - Plac Zwyciestwa - B. Krzywoustego - 26. Kwietnia - Santocka - S. Witkiewicza - H. Derdowskiego - Ku Sloncu (powrót: Kwiatowa - L. Okulickiego) - C.H. "Ster"
703 Plac Rodla - J. Matejki - Pl. Zolnierza Polskiego - Wyzwolenia (powrót: J. Pilsudskiego) - J. Pilsudskigo - Pl. Sprzymierzonych - Piastów - Pl. Kosciuszki - Piastów - Mieszka I - Milczanska (powrót: Bialowieska - Mieszka I) - "Tesco"
704 Pomorzany-Dobrzynska - Budziszynska - Powstanców Wlkp. - Milczanska - "Tesco"
705 Osiedle Kaliny - S. Witkiewicza - Santocka - 26. Kwietnia (powrót: H. Derdowskiego - S. Witkiewicza) - H. Derdowskiego - Dworska - Wierzbowa - Mieszka I - Bialowieska - "Tesco"
708 Zawadzkiego - A. Zawadzkiego - S. Klonowica - Wernyhory - W. Lukasinskiego - S. Taczaka (powrót: H. Derdowskiego - S. Witkiewicza - Zwirki i Wigury - Czorsztynska) - H. Derdowskiego - Ku Sloncu (powrót: Kwiatowa - L. Okulickiego) - C.H. "Ster"
709 Rugianska - Komuny Paryskiej - Przyjaciól Zolnierza - Ks. Warcislawa I - H. Kollataja - S. Staszica - Ks. Salomei (powrót: Gontyny - E. Sczanieckiej - Wilcza - Komuny Paryskiej - Rugianska) - J. Matejki - J. Malczewskiego - Wyzwolenia (powrót: pl. Zolnierza Polskiego - J. Matejki) - Niepodleglosci - Pl. Zwyciestwa - B. Krzywoustego - Bohaterów Warszawy (powrót: Bohaterów Warszawy - Rondo W. Siwka - W. Sikorskiego) - C.H. "Turzyn"
712 Targowisko Manhattan - S. Staszica - H. Kollataja - Ks. Warcislawa I - Przyjaciól Zolnierza - Komuny Paryskiej - Rugianska (trasa powrotna: Rugianska - Komuny Paryskiej - Wilcza - E.Sczanieckiej - Cyryla i Metodego - Targowisko "Manhattan")